AF16127 | Belvedere Fabric Book, Holly Trellis, Lavender - Anna French Fabric
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AF16127 |
| Pattern Name | Holly Trellis |
| Collection | Belvedere Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 6.25 (15.88 cm) |
| Repeat V | 5.75 (14.61 cm) |
| Construction | 100% Cotton |
| Backing | Backing suggested for uph |
| Abrasion | 20000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Purple |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

AF16127 | Belvedere Fabric Book, Holly Trellis, Lavender - Anna French Fabric
AF16127 | Belvedere Fabric Book, Holly Trellis, Lavender - Anna French Fabric
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AF16127 |
| Pattern Name | Holly Trellis |
| Collection | Belvedere Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 6.25 (15.88 cm) |
| Repeat V | 5.75 (14.61 cm) |
| Construction | 100% Cotton |
| Backing | Backing suggested for uph |
| Abrasion | 20000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Purple |
| Theme | Trellis |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AF16127 |
| Pattern Name | Holly Trellis |
| Collection | Belvedere Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 6.25 (15.88 cm) |
| Repeat V | 5.75 (14.61 cm) |
| Construction | 100% Cotton |
| Backing | Backing suggested for uph |
| Abrasion | 20000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Purple |
| Theme | Trellis |











