AH100214AH | Arthouse, Eustace Neutral Pheasant Meadow - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100214AH |
| Pattern Name | Eustace Neutral Pheasant Meadow |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH100214AH | Arthouse, Eustace Neutral Pheasant Meadow - Brewster Wallpaper
AH100214AH | Arthouse, Eustace Neutral Pheasant Meadow - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100214AH |
| Pattern Name | Eustace Neutral Pheasant Meadow |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100214AH |
| Pattern Name | Eustace Neutral Pheasant Meadow |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Animals |

















