AH923706 | Arthouse, Wickham Green Stag Damask - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH923706 |
| Pattern Name | Wickham Green Stag Damask |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH923706 | Arthouse, Wickham Green Stag Damask - Brewster Wallpaper
AH923706 | Arthouse, Wickham Green Stag Damask - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH923706 |
| Pattern Name | Wickham Green Stag Damask |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Animals |
Original: $24.99
-65%$24.99
$8.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH923706 |
| Pattern Name | Wickham Green Stag Damask |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Animals |

















