AH924502 | Arthouse, Tazz Black Ribbons - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH924502 |
| Pattern Name | Tazz Black Ribbons |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Black |
| Theme | Faux Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH924502 | Arthouse, Tazz Black Ribbons - Brewster Wallpaper
AH924502 | Arthouse, Tazz Black Ribbons - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH924502 |
| Pattern Name | Tazz Black Ribbons |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Black |
| Theme | Faux Effects |
Original: $24.99
-65%$24.99
$8.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH924502 |
| Pattern Name | Tazz Black Ribbons |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Black |
| Theme | Faux Effects |






















