Am100099.624.0 | Orillo, Andrew Martin G.O.A.T. - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100099.624.0 |
| Pattern Name | Orillo |
| Collection | Andrew Martin G.O.A.T. |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 11" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 67%;VISCOSE - 25%;LINEN - 8% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Red |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Am100099.624.0 | Orillo, Andrew Martin G.O.A.T. - Kravet Couture Fabric
Am100099.624.0 | Orillo, Andrew Martin G.O.A.T. - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100099.624.0 |
| Pattern Name | Orillo |
| Collection | Andrew Martin G.O.A.T. |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 11" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 67%;VISCOSE - 25%;LINEN - 8% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Red |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |
Original: $483.53
-65%$483.53
$169.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100099.624.0 |
| Pattern Name | Orillo |
| Collection | Andrew Martin G.O.A.T. |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 11" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 67%;VISCOSE - 25%;LINEN - 8% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Red |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |












