Am100480.1121.0 | Argo Outdoor, Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100480.1121.0 |
| Pattern Name | Argo Outdoor |
| Collection | Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor |
| Width | 52.36" |
| Vert. Repeat | 48.03" |
| Horz. Repeat | 52.51" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Am100480.1121.0 | Argo Outdoor, Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor - Kravet Couture Fabric
Am100480.1121.0 | Argo Outdoor, Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100480.1121.0 |
| Pattern Name | Argo Outdoor |
| Collection | Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor |
| Width | 52.36" |
| Vert. Repeat | 48.03" |
| Horz. Repeat | 52.51" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Original: $267.75
-65%$267.75
$93.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100480.1121.0 |
| Pattern Name | Argo Outdoor |
| Collection | Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor |
| Width | 52.36" |
| Vert. Repeat | 48.03" |
| Horz. Repeat | 52.51" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |












