Df3312 | Decadence Ii, Garden Jewels Linen - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3312 |
| Pattern Name | Garden Jewels Linen |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Df3312 | Decadence Ii, Garden Jewels Linen - Candice Olson Wallpaper
Df3312 | Decadence Ii, Garden Jewels Linen - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3312 |
| Pattern Name | Garden Jewels Linen |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3312 |
| Pattern Name | Garden Jewels Linen |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |
























