Df3326 | Decadence Ii, Mineral Shimmer Black & Gold - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3326 |
| Pattern Name | Mineral Shimmer Black & Gold |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Df3326 | Decadence Ii, Mineral Shimmer Black & Gold - Candice Olson Wallpaper
Df3326 | Decadence Ii, Mineral Shimmer Black & Gold - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3326 |
| Pattern Name | Mineral Shimmer Black & Gold |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Modern |
Original: $170.00
-65%$170.00
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3326 |
| Pattern Name | Mineral Shimmer Black & Gold |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Modern |






















