Df3351 | Decadence Ii, Craftsman Geometric White & Gold - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3351 |
| Pattern Name | Craftsman Geometric White & Gold |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Df3351 | Decadence Ii, Craftsman Geometric White & Gold - Candice Olson Wallpaper
Df3351 | Decadence Ii, Craftsman Geometric White & Gold - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3351 |
| Pattern Name | Craftsman Geometric White & Gold |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Geometric |
Original: $212.50
-65%$212.50
$74.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3351 |
| Pattern Name | Craftsman Geometric White & Gold |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Geometric |
























