Dg-10295.010.0 | Dune, White - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10295.010.0 |
| Pattern Name | Dune |
| Collection | Desert Bloom |
| Width | 51" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 25.6" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 79%;SILK - 21% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10295.010.0 | Dune, White - Donghia Fabric
Dg-10295.010.0 | Dune, White - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10295.010.0 |
| Pattern Name | Dune |
| Collection | Desert Bloom |
| Width | 51" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 25.6" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 79%;SILK - 21% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10295.010.0 |
| Pattern Name | Dune |
| Collection | Desert Bloom |
| Width | 51" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 25.6" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 79%;SILK - 21% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |












