Dg-10342.315.0 | Bark, Marine - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10342.315.0 |
| Pattern Name | Bark |
| Collection | |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 15.7" |
| Horz. Repeat | 10.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 58%;LINEN - 36%;POLYESTER - 6% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
| Notes | FOR DRAPERY & DECORATIVE USE ONLY;HAND EMBROIDERED |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10342.315.0 | Bark, Marine - Donghia Fabric
Dg-10342.315.0 | Bark, Marine - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10342.315.0 |
| Pattern Name | Bark |
| Collection | |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 15.7" |
| Horz. Repeat | 10.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 58%;LINEN - 36%;POLYESTER - 6% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
| Notes | FOR DRAPERY & DECORATIVE USE ONLY;HAND EMBROIDERED |
Original: $603.23
-65%$603.23
$211.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10342.315.0 |
| Pattern Name | Bark |
| Collection | |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 15.7" |
| Horz. Repeat | 10.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 58%;LINEN - 36%;POLYESTER - 6% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
| Notes | FOR DRAPERY & DECORATIVE USE ONLY;HAND EMBROIDERED |












