Ed85425.130.0 | Terrain, Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85425.130.0 |
| Pattern Name | Terrain |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 2.364" |
| Horz. Repeat | 0.788" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYOLEFIN FR - 75%;POLYESTER FR - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ed85425.130.0 | Terrain, Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural - Threads Fabric
Ed85425.130.0 | Terrain, Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85425.130.0 |
| Pattern Name | Terrain |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 2.364" |
| Horz. Repeat | 0.788" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYOLEFIN FR - 75%;POLYESTER FR - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Original: $248.85
-65%$248.85
$87.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85425.130.0 |
| Pattern Name | Terrain |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 2.364" |
| Horz. Repeat | 0.788" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYOLEFIN FR - 75%;POLYESTER FR - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |











