Ed95022.116.0 | Exhale, Winch Indoor-Outdoor - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED95022.116.0 |
| Pattern Name | Exhale |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor |
| Width | 114.26" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED ACRYLIC - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | W |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ed95022.116.0 | Exhale, Winch Indoor-Outdoor - Threads Fabric
Ed95022.116.0 | Exhale, Winch Indoor-Outdoor - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED95022.116.0 |
| Pattern Name | Exhale |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor |
| Width | 114.26" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED ACRYLIC - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | W |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Original: $234.68
-65%$234.68
$82.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED95022.116.0 |
| Pattern Name | Exhale |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor |
| Width | 114.26" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED ACRYLIC - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | W |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |











