Ed85427.130.0 | Shoal, Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85427.130.0 |
| Pattern Name | Shoal |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 65%;POLYESTER - 35% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ed85427.130.0 | Shoal, Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural - Threads Fabric
Ed85427.130.0 | Shoal, Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85427.130.0 |
| Pattern Name | Shoal |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 65%;POLYESTER - 35% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Original: $248.85
-65%$248.85
$87.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85427.130.0 |
| Pattern Name | Shoal |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Natural |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 65%;POLYESTER - 35% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |











