F1746/06.Cac.0 | Strawberry Thief Jacquard, William Morris Weaves - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1746/06.CAC.0 |
| Pattern Name | Strawberry Thief Jacquard |
| Collection | William Morris Weaves |
| Width | 57" |
| Vert. Repeat | 22.8" |
| Horz. Repeat | 19" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Teal |
| Theme | Birds |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1746/06.Cac.0 | Strawberry Thief Jacquard, William Morris Weaves - Clarke And Clarke Fabric
F1746/06.Cac.0 | Strawberry Thief Jacquard, William Morris Weaves - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1746/06.CAC.0 |
| Pattern Name | Strawberry Thief Jacquard |
| Collection | William Morris Weaves |
| Width | 57" |
| Vert. Repeat | 22.8" |
| Horz. Repeat | 19" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Teal |
| Theme | Birds |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1746/06.CAC.0 |
| Pattern Name | Strawberry Thief Jacquard |
| Collection | William Morris Weaves |
| Width | 57" |
| Vert. Repeat | 22.8" |
| Horz. Repeat | 19" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Teal |
| Theme | Birds |











