S7496 Petalo | Birds, Orange - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7496 Petalo |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 97% Cotton, 3% Linen |
| Theme | Birds |
| Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7496 Petalo | Birds, Orange - Greenhouse Fabric
S7496 Petalo | Birds, Orange - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7496 Petalo |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 97% Cotton, 3% Linen |
| Theme | Birds |
| Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7496 Petalo |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 97% Cotton, 3% Linen |
| Theme | Birds |
| Color | Orange |











