F1767/04.Cac.0 | Juno Jacquard, Metropolitan - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1767/04.CAC.0 |
| Pattern Name | Juno Jacquard |
| Collection | Metropolitan |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 13" |
| Horz. Repeat | 13.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 78%;COTTON - 22% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1767/04.Cac.0 | Juno Jacquard, Metropolitan - Clarke And Clarke Fabric
F1767/04.Cac.0 | Juno Jacquard, Metropolitan - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1767/04.CAC.0 |
| Pattern Name | Juno Jacquard |
| Collection | Metropolitan |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 13" |
| Horz. Repeat | 13.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 78%;COTTON - 22% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Original: $185.85
-65%$185.85
$65.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1767/04.CAC.0 |
| Pattern Name | Juno Jacquard |
| Collection | Metropolitan |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 13" |
| Horz. Repeat | 13.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 78%;COTTON - 22% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |












