F1768/01.Cac.0 | Kazmir Jacquard, Metropolitan - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1768/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Kazmir Jacquard |
| Collection | Metropolitan |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 14.5" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 51%;POLYESTER - 49% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1768/01.Cac.0 | Kazmir Jacquard, Metropolitan - Clarke And Clarke Fabric
F1768/01.Cac.0 | Kazmir Jacquard, Metropolitan - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1768/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Kazmir Jacquard |
| Collection | Metropolitan |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 14.5" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 51%;POLYESTER - 49% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Original: $170.10
-65%$170.10
$59.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1768/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Kazmir Jacquard |
| Collection | Metropolitan |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 14.5" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 51%;POLYESTER - 49% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |












