F1772/01.Cac.0 | Piero Jacquard, Metropolitan - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1772/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Piero Jacquard |
| Collection | Metropolitan |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 59" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 58%;VISCOSE - 42% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1772/01.Cac.0 | Piero Jacquard, Metropolitan - Clarke And Clarke Fabric
F1772/01.Cac.0 | Piero Jacquard, Metropolitan - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1772/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Piero Jacquard |
| Collection | Metropolitan |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 59" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 58%;VISCOSE - 42% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1772/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Piero Jacquard |
| Collection | Metropolitan |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 59" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 58%;VISCOSE - 42% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |












