F1779/01.Cac.0 | Cara, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1779/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Cara |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 12.5" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1779/01.Cac.0 | Cara, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
F1779/01.Cac.0 | Cara, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1779/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Cara |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 12.5" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Original: $83.48
-65%$83.48
$29.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1779/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Cara |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 12.5" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |












