F3131 Ecru | Geometric, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3131 Ecru |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 46% Acrylic, 24% Viscose, 18% Polyester, 12% Linen |
| Theme | Geometric |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F3131 Ecru | Geometric, Beige - Greenhouse Fabric
F3131 Ecru | Geometric, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3131 Ecru |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 46% Acrylic, 24% Viscose, 18% Polyester, 12% Linen |
| Theme | Geometric |
| Color | Beige |
Original: $88.00
-65%$88.00
$30.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3131 Ecru |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 46% Acrylic, 24% Viscose, 18% Polyester, 12% Linen |
| Theme | Geometric |
| Color | Beige |












