F924421 | Yutori Fabric Book, Silver Lining, Mineral - Thibaut Fabric
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924421 |
| Pattern Name | Silver Lining |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 27 (68.58 cm) |
| Repeat V | 38.5 (97.79 cm) |
| Construction | 100% Linen |
| Backing | Knit suggested for light uph |
| Abrasion | 16000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F924421 | Yutori Fabric Book, Silver Lining, Mineral - Thibaut Fabric
F924421 | Yutori Fabric Book, Silver Lining, Mineral - Thibaut Fabric
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924421 |
| Pattern Name | Silver Lining |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 27 (68.58 cm) |
| Repeat V | 38.5 (97.79 cm) |
| Construction | 100% Linen |
| Backing | Knit suggested for light uph |
| Abrasion | 16000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Original: $184.00
-65%$184.00
$64.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924421 |
| Pattern Name | Silver Lining |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 27 (68.58 cm) |
| Repeat V | 38.5 (97.79 cm) |
| Construction | 100% Linen |
| Backing | Knit suggested for light uph |
| Abrasion | 16000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |












