F924447 | Yutori Fabric Book, Magnus, Brown - Thibaut Fabric
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924447 |
| Pattern Name | Magnus |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 54 (137.16 cm) |
| Repeat V | 37 (93.98 cm) |
| Construction | 55% Cotton, 45% Linen |
| Backing | Fabric not for use on uph |
| Abrasion | 10000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Brown |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F924447 | Yutori Fabric Book, Magnus, Brown - Thibaut Fabric
F924447 | Yutori Fabric Book, Magnus, Brown - Thibaut Fabric
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924447 |
| Pattern Name | Magnus |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 54 (137.16 cm) |
| Repeat V | 37 (93.98 cm) |
| Construction | 55% Cotton, 45% Linen |
| Backing | Fabric not for use on uph |
| Abrasion | 10000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Brown |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924447 |
| Pattern Name | Magnus |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 54 (137.16 cm) |
| Repeat V | 37 (93.98 cm) |
| Construction | 55% Cotton, 45% Linen |
| Backing | Fabric not for use on uph |
| Abrasion | 10000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Brown |
| Theme | Abstract |












