F924450 | Yutori Fabric Book, Magnus, Beige - Thibaut Fabric
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924450 |
| Pattern Name | Magnus |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 54 (137.16 cm) |
| Repeat V | 37 (93.98 cm) |
| Construction | 55% Cotton, 45% Linen |
| Backing | Fabric not for use on uph |
| Abrasion | 10000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F924450 | Yutori Fabric Book, Magnus, Beige - Thibaut Fabric
F924450 | Yutori Fabric Book, Magnus, Beige - Thibaut Fabric
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924450 |
| Pattern Name | Magnus |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 54 (137.16 cm) |
| Repeat V | 37 (93.98 cm) |
| Construction | 55% Cotton, 45% Linen |
| Backing | Fabric not for use on uph |
| Abrasion | 10000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
Original: $198.40
-65%$198.40
$69.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924450 |
| Pattern Name | Magnus |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 54 (137.16 cm) |
| Repeat V | 37 (93.98 cm) |
| Construction | 55% Cotton, 45% Linen |
| Backing | Fabric not for use on uph |
| Abrasion | 10000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |












