FD42805 | Medley, Raye Pink Rosco Trellis - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD42805 |
| Pattern Name | Raye Pink Rosco Trellis |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Metallic |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



FD42805 | Medley, Raye Pink Rosco Trellis - Brewster Wallpaper
FD42805 | Medley, Raye Pink Rosco Trellis - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD42805 |
| Pattern Name | Raye Pink Rosco Trellis |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Metallic |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD42805 |
| Pattern Name | Raye Pink Rosco Trellis |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Metallic |
| Theme | Modern |























