FD42843 | Medley, Ezra Platinum Arch - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD42843 |
| Pattern Name | Ezra Platinum Arch |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



FD42843 | Medley, Ezra Platinum Arch - Brewster Wallpaper
FD42843 | Medley, Ezra Platinum Arch - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD42843 |
| Pattern Name | Ezra Platinum Arch |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Original: $64.40
-65%$64.40
$22.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD42843 |
| Pattern Name | Ezra Platinum Arch |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.6" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |























