FD43066 | Medley, Larson White Floral - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43066 |
| Pattern Name | Larson White Floral |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



FD43066 | Medley, Larson White Floral - Brewster Wallpaper
FD43066 | Medley, Larson White Floral - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43066 |
| Pattern Name | Larson White Floral |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Global |
Original: $24.50
-65%$24.50
$8.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43066 |
| Pattern Name | Larson White Floral |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Global |























