FD43069 | Medley, Meander Charcoal Geo - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43069 |
| Pattern Name | Meander Charcoal Geo |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



FD43069 | Medley, Meander Charcoal Geo - Brewster Wallpaper
FD43069 | Medley, Meander Charcoal Geo - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43069 |
| Pattern Name | Meander Charcoal Geo |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43069 |
| Pattern Name | Meander Charcoal Geo |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |























