FD43778 | Medley, Hedgerow Navy Floral Trails - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43778 |
| Pattern Name | Hedgerow Navy Floral Trails |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



FD43778 | Medley, Hedgerow Navy Floral Trails - Brewster Wallpaper
FD43778 | Medley, Hedgerow Navy Floral Trails - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43778 |
| Pattern Name | Hedgerow Navy Floral Trails |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Original: $24.99
-65%$24.99
$8.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43778 |
| Pattern Name | Hedgerow Navy Floral Trails |
| Collection | Medley |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |

















