FD43793 | Medley, Lilou White Tropical Island - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43793 |
| Pattern Name | Lilou White Tropical Island |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Black |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


FD43793 | Medley, Lilou White Tropical Island - Brewster Wallpaper
FD43793 | Medley, Lilou White Tropical Island - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43793 |
| Pattern Name | Lilou White Tropical Island |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Black |
| Theme | Tropical |
Original: $24.99
-65%$24.99
$8.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43793 |
| Pattern Name | Lilou White Tropical Island |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Black |
| Theme | Tropical |






















