FD43808 | Medley, Salvador Black Shape Stripes - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43808 |
| Pattern Name | Salvador Black Shape Stripes |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Black |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


FD43808 | Medley, Salvador Black Shape Stripes - Brewster Wallpaper
FD43808 | Medley, Salvador Black Shape Stripes - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43808 |
| Pattern Name | Salvador Black Shape Stripes |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Black |
| Theme | Modern |
Original: $24.99
-65%$24.99
$8.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43808 |
| Pattern Name | Salvador Black Shape Stripes |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Black |
| Theme | Modern |






















