FD43815 | Medley, Kamali Neutral Leopard Trees - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43815 |
| Pattern Name | Kamali Neutral Leopard Trees |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



FD43815 | Medley, Kamali Neutral Leopard Trees - Brewster Wallpaper
FD43815 | Medley, Kamali Neutral Leopard Trees - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43815 |
| Pattern Name | Kamali Neutral Leopard Trees |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43815 |
| Pattern Name | Kamali Neutral Leopard Trees |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |























