FD43828 | Medley, Chirico Green Ticking Stripe - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43828 |
| Pattern Name | Chirico Green Ticking Stripe |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



FD43828 | Medley, Chirico Green Ticking Stripe - Brewster Wallpaper
FD43828 | Medley, Chirico Green Ticking Stripe - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43828 |
| Pattern Name | Chirico Green Ticking Stripe |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43828 |
| Pattern Name | Chirico Green Ticking Stripe |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |























