G67492 | Natural Fx, Black Animals - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | G67492 |
| Collection | Natural Fx |
| Width | 20.7" |
| Match | Non-Woven |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 25" / 64cm |
| Features | Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable, Drop Match, Unpasted |
| Coverage | 56.4 sf (10.9 yds x 20.7"), 5.28m2 (10 m x 52.8 cm) |
| Yards Per Single Roll | 10.9 |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Black |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

G67492 | Natural Fx, Black Animals - Norwall Wallpaper
G67492 | Natural Fx, Black Animals - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | G67492 |
| Collection | Natural Fx |
| Width | 20.7" |
| Match | Non-Woven |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 25" / 64cm |
| Features | Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable, Drop Match, Unpasted |
| Coverage | 56.4 sf (10.9 yds x 20.7"), 5.28m2 (10 m x 52.8 cm) |
| Yards Per Single Roll | 10.9 |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Black |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | G67492 |
| Collection | Natural Fx |
| Width | 20.7" |
| Match | Non-Woven |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 25" / 64cm |
| Features | Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable, Drop Match, Unpasted |
| Coverage | 56.4 sf (10.9 yds x 20.7"), 5.28m2 (10 m x 52.8 cm) |
| Yards Per Single Roll | 10.9 |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Black |
| Theme | Animals |

















