Grl88380 | Natural Palette Resource, Multicolored Hemp Brown - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88380 |
| Pattern Name | Multicolored Hemp Brown |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Hemp |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Grasscloth |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Grl88380 | Natural Palette Resource, Multicolored Hemp Brown - Ronald Redding Wallpaper
Grl88380 | Natural Palette Resource, Multicolored Hemp Brown - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88380 |
| Pattern Name | Multicolored Hemp Brown |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Hemp |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Grasscloth |
Original: $51.00
-65%$51.00
$17.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88380 |
| Pattern Name | Multicolored Hemp Brown |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Hemp |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Grasscloth |






















