Gwf-3827.1121.0 | Signal, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3827.1121.0 |
| Pattern Name | Signal |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 54.2" |
| Vert. Repeat | 9.5" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 60%;LINEN - 40% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3827.1121.0 | Signal, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3827.1121.0 | Signal, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3827.1121.0 |
| Pattern Name | Signal |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 54.2" |
| Vert. Repeat | 9.5" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 60%;LINEN - 40% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3827.1121.0 |
| Pattern Name | Signal |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 54.2" |
| Vert. Repeat | 9.5" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 60%;LINEN - 40% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |












