Gwf-3829.161.0 | Graffito Boucle, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3829.161.0 |
| Pattern Name | Graffito Boucle |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 59" |
| Horz. Repeat | 55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYCOTTON - 33%;POLYESTER - 27%;VISCOSE - 25%;COTTON - 15% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3829.161.0 | Graffito Boucle, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3829.161.0 | Graffito Boucle, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3829.161.0 |
| Pattern Name | Graffito Boucle |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 59" |
| Horz. Repeat | 55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYCOTTON - 33%;POLYESTER - 27%;VISCOSE - 25%;COTTON - 15% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
Original: $488.25
-65%$488.25
$170.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3829.161.0 |
| Pattern Name | Graffito Boucle |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 59" |
| Horz. Repeat | 55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYCOTTON - 33%;POLYESTER - 27%;VISCOSE - 25%;COTTON - 15% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |












