Gwf-3833.52.0 | Torin, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3833.52.0 |
| Pattern Name | Torin |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 55.5" |
| Vert. Repeat | 5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 59%;POLYESTER - 29%;LINEN - 12% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3833.52.0 | Torin, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3833.52.0 | Torin, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3833.52.0 |
| Pattern Name | Torin |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 55.5" |
| Vert. Repeat | 5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 59%;POLYESTER - 29%;LINEN - 12% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3833.52.0 |
| Pattern Name | Torin |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 55.5" |
| Vert. Repeat | 5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 59%;POLYESTER - 29%;LINEN - 12% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme |












