Gwf-3834.1121.0 | Atlas, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3834.1121.0 |
| Pattern Name | Atlas |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 49.75" |
| Vert. Repeat | 48.75" |
| Horz. Repeat | 24.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 52%;COTTON - 30%;POLYESTER - 13%;LINEN - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Orange |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3834.1121.0 | Atlas, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3834.1121.0 | Atlas, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3834.1121.0 |
| Pattern Name | Atlas |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 49.75" |
| Vert. Repeat | 48.75" |
| Horz. Repeat | 24.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 52%;COTTON - 30%;POLYESTER - 13%;LINEN - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Orange |
| Theme | Abstract |
Original: $272.48
-65%$272.48
$95.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3834.1121.0 |
| Pattern Name | Atlas |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 49.75" |
| Vert. Repeat | 48.75" |
| Horz. Repeat | 24.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 52%;COTTON - 30%;POLYESTER - 13%;LINEN - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Orange |
| Theme | Abstract |












