Gwp-3746-194 | Flutter Sisal, Multi Color Insects - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3746.194.0
Price and sold by the 6.56 yard Roll.
Order Lee Jofa Modern Wallpaper Pattern number GWP-3746.194.0 pattern name Flutter Sisal from the collection Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering. Enjoy this RAINBOW Insects Wallpaper. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3746.194.0 |
| Pattern Name | Flutter Sisal |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 62.1" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Insects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3746-194 | Flutter Sisal, Multi Color Insects - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3746.194.0
Gwp-3746-194 | Flutter Sisal, Multi Color Insects - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3746.194.0
Price and sold by the 6.56 yard Roll.
Order Lee Jofa Modern Wallpaper Pattern number GWP-3746.194.0 pattern name Flutter Sisal from the collection Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering. Enjoy this RAINBOW Insects Wallpaper. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3746.194.0 |
| Pattern Name | Flutter Sisal |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 62.1" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Insects |
$2,101.05
Gwp-3746-194 | Flutter Sisal, Multi Color Insects - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3746.194.0—
$2,101.05
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Price and sold by the 6.56 yard Roll.
Order Lee Jofa Modern Wallpaper Pattern number GWP-3746.194.0 pattern name Flutter Sisal from the collection Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering. Enjoy this RAINBOW Insects Wallpaper. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3746.194.0 |
| Pattern Name | Flutter Sisal |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 62.1" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Insects |





