Gwp-3747-319 | Hutch Patchwork Wp, Multi Color Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3747.319.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3747.319.0 |
| Pattern Name | Hutch Patchwork Wp |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 35.1" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 59%;BINDER - 21%;OTHER - 20% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3747-319 | Hutch Patchwork Wp, Multi Color Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3747.319.0
Gwp-3747-319 | Hutch Patchwork Wp, Multi Color Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3747.319.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3747.319.0 |
| Pattern Name | Hutch Patchwork Wp |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 35.1" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 59%;BINDER - 21%;OTHER - 20% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3747.319.0 |
| Pattern Name | Hutch Patchwork Wp |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 35.1" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 59%;BINDER - 21%;OTHER - 20% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |

















