Gwp-3748-8 | Hula Sisal, Black Animals - Lee Jofa Wallpaper - Gwp-3748.8.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | GWP-3748.8.0 |
| Pattern Name | Hula Sisal |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 32.3" |
| Vert. Repeat | 38.01" |
| Horz. Repeat | 32.33" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SISAL - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Color | Black |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3748-8 | Hula Sisal, Black Animals - Lee Jofa Wallpaper - Gwp-3748.8.0
Gwp-3748-8 | Hula Sisal, Black Animals - Lee Jofa Wallpaper - Gwp-3748.8.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | GWP-3748.8.0 |
| Pattern Name | Hula Sisal |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 32.3" |
| Vert. Repeat | 38.01" |
| Horz. Repeat | 32.33" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SISAL - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Color | Black |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | GWP-3748.8.0 |
| Pattern Name | Hula Sisal |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 32.3" |
| Vert. Repeat | 38.01" |
| Horz. Repeat | 32.33" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SISAL - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Color | Black |
| Theme | Animals |

















