Gwp-3749-719 | Hutch Ombre Paper, Fuschia Animals - Lee Jofa Wallpaper - Gwp-3749.719.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | GWP-3749.719.0 |
| Pattern Name | Hutch Ombre Paper |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 158.69" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | PINK |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3749-719 | Hutch Ombre Paper, Fuschia Animals - Lee Jofa Wallpaper - Gwp-3749.719.0
Gwp-3749-719 | Hutch Ombre Paper, Fuschia Animals - Lee Jofa Wallpaper - Gwp-3749.719.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | GWP-3749.719.0 |
| Pattern Name | Hutch Ombre Paper |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 158.69" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | PINK |
| Theme | Animals |
Original: $747.00
-65%$747.00
$261.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | GWP-3749.719.0 |
| Pattern Name | Hutch Ombre Paper |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 158.69" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | PINK |
| Theme | Animals |

















