Gwp-3750-816 | Hutch Raffia, Ink Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3750.816.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3750.816.0 |
| Pattern Name | Hutch Raffia |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 34.24" |
| Vert. Repeat | 39.96" |
| Horz. Repeat | 34.25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA ON NONWOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3750-816 | Hutch Raffia, Ink Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3750.816.0
Gwp-3750-816 | Hutch Raffia, Ink Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3750.816.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3750.816.0 |
| Pattern Name | Hutch Raffia |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 34.24" |
| Vert. Repeat | 39.96" |
| Horz. Repeat | 34.25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA ON NONWOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3750.816.0 |
| Pattern Name | Hutch Raffia |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 34.24" |
| Vert. Repeat | 39.96" |
| Horz. Repeat | 34.25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA ON NONWOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Animals |

















