Gwp-3751-8 | Bunny Wall Wp, Multi Color Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3751.8.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3751.8.0 |
| Pattern Name | Bunny Wall Wp |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 49%;BINDER - 19%;OTHER - 16%;POLYESTER - 16% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3751-8 | Bunny Wall Wp, Multi Color Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3751.8.0
Gwp-3751-8 | Bunny Wall Wp, Multi Color Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3751.8.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3751.8.0 |
| Pattern Name | Bunny Wall Wp |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 49%;BINDER - 19%;OTHER - 16%;POLYESTER - 16% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3751.8.0 |
| Pattern Name | Bunny Wall Wp |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 49%;BINDER - 19%;OTHER - 16%;POLYESTER - 16% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |

















