Gwp-3752-101 | Bunny Wall Small Wp, Multi Color Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3752.101.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3752.101.0 |
| Pattern Name | Bunny Wall Small Wp |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 29.33" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 49%;BINDER - 19%;OTHER - 16%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3752-101 | Bunny Wall Small Wp, Multi Color Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3752.101.0
Gwp-3752-101 | Bunny Wall Small Wp, Multi Color Animals - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3752.101.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3752.101.0 |
| Pattern Name | Bunny Wall Small Wp |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 29.33" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 49%;BINDER - 19%;OTHER - 16%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3752.101.0 |
| Pattern Name | Bunny Wall Small Wp |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 29.33" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 49%;BINDER - 19%;OTHER - 16%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |

















