Ll3250 | Layered Luxe, Cillian - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | LL3250 |
| Pattern Name | Cillian |
| Collection | Layered Luxe |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Green |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Ll3250 | Layered Luxe, Cillian - Antonina Vella Wallpaper
Ll3250 | Layered Luxe, Cillian - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | LL3250 |
| Pattern Name | Cillian |
| Collection | Layered Luxe |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Green |
| Theme | Animals |
Original: $178.50
-65%$178.50
$62.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | LL3250 |
| Pattern Name | Cillian |
| Collection | Layered Luxe |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Green |
| Theme | Animals |

















