Ll4350 | Layered Luxe, Hempfield Weave - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | LL4350 |
| Pattern Name | Hempfield Weave |
| Collection | Layered Luxe |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Cotton and Hemp |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Ll4350 | Layered Luxe, Hempfield Weave - Antonina Vella Wallpaper
Ll4350 | Layered Luxe, Hempfield Weave - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | LL4350 |
| Pattern Name | Hempfield Weave |
| Collection | Layered Luxe |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Cotton and Hemp |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | LL4350 |
| Pattern Name | Hempfield Weave |
| Collection | Layered Luxe |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Cotton and Hemp |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Modern |
























