Lz-30416.17.0 | Camel, Lizzo Lodge - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30416.17.0 |
| Pattern Name | Camel |
| Collection | Lizzo Lodge |
| Width | 122" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | RECYCLED FR POLYESTER - 72%;POLYESTER FR - 28% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lz-30416.17.0 | Camel, Lizzo Lodge - Kravet Design Fabric
Lz-30416.17.0 | Camel, Lizzo Lodge - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30416.17.0 |
| Pattern Name | Camel |
| Collection | Lizzo Lodge |
| Width | 122" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | RECYCLED FR POLYESTER - 72%;POLYESTER FR - 28% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Solid |
Original: $185.85
-65%$185.85
$65.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30416.17.0 |
| Pattern Name | Camel |
| Collection | Lizzo Lodge |
| Width | 122" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | RECYCLED FR POLYESTER - 72%;POLYESTER FR - 28% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Solid |












