Lz-30422.06.0 | Oates, Lizzo - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30422.06.0 |
| Pattern Name | Oates |
| Collection | Lizzo |
| Width | 125.9" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lz-30422.06.0 | Oates, Lizzo - Kravet Design Fabric
Lz-30422.06.0 | Oates, Lizzo - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30422.06.0 |
| Pattern Name | Oates |
| Collection | Lizzo |
| Width | 125.9" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Original: $330.75
-65%$330.75
$115.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30422.06.0 |
| Pattern Name | Oates |
| Collection | Lizzo |
| Width | 125.9" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |












